Kapat

FİLMOGRAFİ - DİZİLER

Diziler
Sinema Filmleri

AŞK BİR HAYAL

Güneydoğu' da başlayan hikaye, terör, töre ve imkansız aşk üçgeninde destansı bir aşkı anlatıyor. Her hafta reyting rekorları kıran ve büyük ilgi gören "Aşk Bir Hayal" dizisinin çekimlerine son hızla devam etmektedir. "Aşk Bir Hayal" her pazar ATV' de seyirci karşısına çıkıyor.

AYIŞIĞI

Az ışıkta bile olayları çözümleyen Avukatların hikâyesi, “Ay Işığı” birkaç avukatın birlikte çalıştığı Hukuk Bürosunun adıdır. Bitip tükenmeyen çekişmeleri, aşkları ve kavgalarıyla zıt ama bir o kadar da çekici karakterlerden oluşan bir topluluktur “Ay Işığı” Hukuk Bürosunun avukatları…

TATLI BELA FADİME

Trabzon'un bir köyünde yaşayan Fadime ile İstanbul'dan gelen Levent'in ve ailelerinin hikâyesi.

YABANCI DAMAT

Gaziantep'in ünlü baklavacısı Kahraman ustanın (Erdal Özyağcılar) kızı Nazlı (Nehir Erdoğan) Ankara da üniversite eğitimini bitirmiş memleketine dönmüştür. Çok sevgili kızlarının dönüşünü hasretle bekleyen aile çok mutludur. Ama Nazlı’yı bir sürpriz beklemektedir. Türk ve Yunan müzikleri ile süslenen bu dizinin çekimleri Bodrum, Gaziantep, İstanbul ve Yunanistan’ın Simi adası ile Atina’da gerçekleşmiştir.

ESTAĞFURULLAH YOKUŞU

"Estağfurullah Yokuşu" fakir bir mahallede onurlu bir şekilde yaşamak için mücadele eden ve desteği birbirlerine duydukları sevgiden alan iki gencin aşk hikayesi.

KOÇUM BENIM

...